Menu

denní tržba

Denní tržba vytiskne seznam prodaného zboží, služeb a poskytnutých slev obsluhou v aktuální den.

Denní tržbu vyvoláte pomocí tlačítka "Denní tržba" nebo pomocí klávesy F5.

Tisk denních tržeb obsahuje:

> Hlavičku:
- PLU a jméno uživatele, datum, pro který je daný tisk platný, počet účtenek
a Seznam položek:

> Služby:
- Seznam provedených služeb. Uvedené je PLU služby, název služby, počet provedení, jednotková cena a na konci v závorce jsou čísla účtenek, na kterých byla daná služba účtována. Pod seznamem je celková tržba za služby.

> Prodej:
- Seznam prodaného zboží. Uvedený je název zboží, počet prodaných kusů, jednotková cena a na konci v závorce jsou čísla účtenek, na kterých bylo dané zboží účtováno. Pod seznamem je celková tržba za zboží.

> Neprodejné zboží:
- Seznam prodaného zboží, které je primárně určené pouze pro práci. V Ceníku u vybraných produktů je u této položky i přidaná "Prodejní cena" a tedy je možné toto zboží i prodat. Uvedený je název zboží, počet prodaných kusů, jednotková cena a na konci v závorce jsou čísla účtenek, na kterých bylo dané zboží účtováno. Pod tímto seznamem je celková tržba za neprodejné zboží.

> Slevy:
- Seznam poskytnutých slev za služby a prodej s celkovým součtem.

> Platby:
- Rozpis dle druhu platby.

> Slevy:
- Soupis slev dle druhu.

> Rozpis DPH:
- Jak pro plátce DPH, tak i pro neplátce.

> Účtenky dle času:
- Seznam obsahuje čas uložení / tisku účtenky a jméno zákazníka (lze změnit v nastavení). V případě neznámého zákazníka se tisknou otazníky (?).

> Datum a čas tisku:
-
Lze změnit v nastavení.

denní tržba za celé středisko

Uzávěrka za celé středisko vytiskne zjednodušený seznam prodaného zboží, služeb a poskytnutých slev obsluhami v aktuální den přiřazené k aktuální firmě/středisku.

Rozšířené menu o tuto uzávěrku má pouze Administrátor nebo Správce střediska. Aby mohl tisknout uzávěrku za celé středisko i uživatel, který má práva Správce střediska, musí mu to administrátor povolit. Povolení se zaklikne v Nastavení programu (vpravo dole) v sekci Práva.
"Denní tržba - povolit tisk uzávěrky za celé středisko (F5)"

Poznámka:
Pokud je program používán na Slovensku a je propojen s fiskální tiskárnou nebo fiskální pokladnou, tak je menu denních tržeb rozšířen i o průběžnou uzávěrku.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
zpátky nahoru

30 dnů zkušební verze zdarma, která obsahuje všechny funkce.Po nainstalování začíná běžet Vaše 30-denní zkušební doba. Zapsané data lze použít i po zakoupení plné verze.

Začněte ještě dnes

Partneři

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.