Menu

denní tržba

Denní tržba vytiskne seznam prodaného zboží, služeb a poskytnutých slev obsluhou v aktuální den.

Denní tržbu vyvoláte pomocí tlačítka "Denní tržba" nebo pomocí klávesy F5.

Tisk denních tržeb obsahuje:

> Hlavičku:
- PLU a jméno uživatele, datum, pro který je daný tisk platný, počet účtenek
a Seznam položek:

> Služby:
- Seznam provedených služeb. Uvedené je PLU služby, název služby, počet provedení, jednotková cena a na konci v závorce jsou čísla účtenek, na kterých byla daná služba účtována. Pod seznamem je celková tržba za služby.

> Prodej:
- Seznam prodaného zboží. Uvedený je název zboží, počet prodaných kusů, jednotková cena a na konci v závorce jsou čísla účtenek, na kterých bylo dané zboží účtováno. Pod seznamem je celková tržba za zboží.

> Neprodejné zboží:
- Seznam prodaného zboží, které je primárně určené pouze pro práci. V Ceníku u vybraných produktů je u této položky i přidaná "Prodejní cena" a tedy je možné toto zboží i prodat. Uvedený je název zboží, počet prodaných kusů, jednotková cena a na konci v závorce jsou čísla účtenek, na kterých bylo dané zboží účtováno. Pod tímto seznamem je celková tržba za neprodejné zboží.

> Slevy:
- Seznam poskytnutých slev za služby a prodej s celkovým součtem.

> Platby:
- Rozpis dle druhu platby.

> Slevy:
- Soupis slev dle druhu.

> Rozpis DPH:
- Jak pro plátce DPH, tak i pro neplátce.

> Účtenky dle času:
- Seznam obsahuje čas uložení / tisku účtenky a jméno zákazníka (lze změnit v nastavení). V případě neznámého zákazníka se tisknou otazníky (?).

> Datum a čas tisku:
-
Lze změnit v nastavení.

denní tržba za celé středisko

Uzávěrka za celé středisko vytiskne zjednodušený seznam prodaného zboží, služeb a poskytnutých slev obsluhami v aktuální den přiřazené k aktuální firmě/středisku.

Rozšířené menu o tuto uzávěrku má pouze Administrátor nebo Správce střediska. Aby mohl tisknout uzávěrku za celé středisko i uživatel, který má práva Správce střediska, musí mu to administrátor povolit. Povolení se zaklikne v Nastavení programu (vpravo dole) v sekci Práva.
"Denní tržba - povolit tisk uzávěrky za celé středisko (F5)"

Poznámka:
Pokud je program používán na Slovensku a je propojen s fiskální tiskárnou nebo fiskální pokladnou, tak je menu denních tržeb rozšířen i o průběžnou uzávěrku.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
zpátky nahoru

Ještě jste si HairSoft nestáhli? Tak si ho pojďte vyzkoušet na 30 dnů zdarma ve verzi, která obsahuje všechny funkce. Po nainstalování začíná běžet Vaše měsíční zkušební doba. Zadaná data lze použít i po zakoupení verze. 
Začněte ještě dnes