Menu

nastavení tisků

Okno nastavení vyvoláte z hlavního okna pomocí tlačítka "Nastavení" nebo klávesou CTRL+8.


Záložka "Tisky" obsahuje:

Účtenka
  • Nastavení pro tisk účtenky. Toto nastavení není platné, tisknete-li pomocí fiskálních modulů.
Denní tržba
  • Nastavení pro tisk denní tržby.
Prodej zaměstnanců
  • Provize pro zaměstnance z prodeje zboží. Udává procenta (10=10%). Provize je možné si vytisknout v tiscích "prodej dle uživatelů".
Tisky - Fiskální moduly
  • Nastavení fiskálních modulů je možné pouze v případě, že pro ně máte ovladače dodané s programem.
  • Při vybrání fiskálního modulu je nutné nastavit výchozí fiskální tiskárnu pomocí tlačítka "Nastavit jako výchozí" (před názvem je hvězdička *) a nastavit tiskárnu pomocí tlačítka "Spravovat modul" (nastavuje se výchozí modul). Nastavení je jiné pro různé tiskárny. Volba "Tisknout hlavičku střediska na fiskálně tištěné účtenky" zapíná/vypíná tisk informaci o středisku (hlavička, adresa, informace) při tisku účtenky (tisk při obsloužení a přetisku). Většina fiskálních tiskáren již obsahuje informace o provozovně a je vhodné tisk informací o střediscích vypnout. Nastavení fiskálních tiskáren se ukládá automaticky při změně.    
Šířka tisku účtenky
  • Nastavení šířky tisku. Toto nastavení není platné, tisknete-li pomocí fiskálních modulů. Pokud nepoužijete výchozí šířku programu (7,4 cm), můžete nastavit vlastní šířku. Poměr šířky udává rozšíření tisku v poměru k nastavené šířce. Některé tiskárny rozšiřují šířku písma na úkor šířky tisku.
zpátky nahoru

30 dnů zkušební verze zdarma, která obsahuje všechny funkce.Po nainstalování začíná běžet Vaše 30-denní zkušební doba. Zapsané data lze použít i po zakoupení plné verze.

Začněte ještě dnes

Partneři

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.