Menu
Chtějte za své peníze víc!

Chtějte za své peníze víc!

Řeč je jak jinak než o řešení přicházející elektronické evidence tržeb. Po oznámení schválení dalších vln EET se opět rozrostl trh „s jednoúčelovými krabičkami“. Jsou malé, skladné a mají jednu jedinou „geniální funkci“ – odesílají účtenky do EET. Koupíte je většinou jednorázově za pár tisíc, popřípadě platíte měsíční poplatky. Pro vaše podnikání ovšem nejsou žádným přínosem.

Pak jsou na trhu promakanější, větší krabičky, které v sobě skrývají třeba obecný adresář klientů nebo produktů, které nabízíte. Systém v krabičkách nijak zvlášť nesouvisí s beauty podnikáním a měsíčně narazíte na poplatek převyšující 400 korun. Za co? Prakticky, za nic moc.

Více...
Co všechno si musím pořídit, když přijde EET?

Co všechno si musím pořídit, když přijde EET?

Odpověď je jednoduchá – NIC.

V momentě, kdy máte program HairSoft, veškeré starosti ohledně EET vám končí. Program je plně vybaven a EET v něm v dnešní době samozřejmě nechybí. V pár snadných krocích se propojíte pomocí vašeho certifikátu s Finanční správou.

Více...
Elektronická evidence tržeb

EET aneb S HairSoftem se není čeho bát

Novela zákona o evidenci tržeb byla dne 13.9. 2019 podepsána prezidentem republiky, což znamená, že EET pro služby je definitivně SCHVÁLENO. Kdy přesně vejde v platnost ještě není přesně známo. Očekává se náběh od 1. května 2020.

V tuto chvíli se začne EET týkat všech provozovatelů beauty služeb (kadeřníků, kosmetiček, mani/pedi, masérů, wellness apod.)

Pokud přemýšlíte, jak se EET vyhnout, mohl by vás zajímat „zvláštní režim evidence tržeb“. Ten umožňuje vydávat účtenky z předtištěného bloku, který bude údajně vydávat finanční úřad.

Více...